Aktuálně volné pozice

Kde chceš pracovat

Junior Group Category Owner

Hledáme nadšeného a obchodně orientovaného Category Ownera, který se stane důležitou součástí našeho dynamického obchodního týmu. V této roli budeš mít na starosti péči o svěřenou kategorii produktů, komunikaci s našimi dodavateli a analýzu dat z trhu. Jde o startovací pozici, která je vhodná (nejen) pro absolventy a otevírá dveře k dalšímu profesnímu postupu do budoucna.

Controlling Specialist

Máš rád/-a  finančních data a chceš mít vše do poslední čárky pod kontrolou? Do našeho týmu hledáme nového Controlling Specialistu, který chce získat zkušenosti z oblasti controllingu u jednoho z předních e-commerce hráčů v oboru farmacie, který je od roku 2020 zalistovaný na Pražské burze. 

 

Hledáme kolegu/-yni, který se bude podílet na tvorbě a kontrole finančních dat, jejich analýze a monitorování finančních výsledků našeho podnikání.

Specialista zákaznické péče pro CZ a SK

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Není to pro nás jen prázdný slogan, ale DNA naší firmy. Baví tě komunikace s lidmi, řešíš problémy s nadhledem a rád pomáháš druhým? Tak se přidej do našeho týmu zákaznické péče a pojď hýčkat naše zákazníky s námi!