Aktuálně volné pozice

Kde chceš pracovat

Business Development Manager for e-commerce (Austria Expansion)

Jsme leader české pharma e-commerce a přední hráč na poli zdravého životního stylu. Dlouhodobě prosazujeme preventivní přístup, rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a pečujeme o své zdraví a zdraví našich zákazníků. Naše práce nám dává největší smysl. Hledáme kolegu se stejným přístupem k životu, který by se k nám připojil na pozici Business Development Manager pro Rakousko. Přidáš se?

 

Pojďme k detailům: Expanze do zahraničí je jedním z našich největších mezinárodních projektů posledních let, a právě do něj teď hledáme Business Development Managera. Podstatou pozice jsou obchodní aktivity s rakouskými dodavateli a spolupráce s našimi ostatními odděleními in-Pilulka–house (jako např. marketing, obchod, nákup, logistika apod.). Doplníš je plánováním Pilulka kampaní společně s ostatními kolegy, výběrem produktů do těchto kampaní a dalšími aktivitami.

Kundenservice Mitarbeiter für Österreich

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Na rozdíl od jiných firem to pro nás není jen prázdný slogan, ale DNA naší firmy. Baví tě komunikace s lidmi, řešíš problémy s nadhledem a rád/a pečuješ o druhé? Máš němčinu na dobré úrovni? Tak se přidej do našeho týmu zákaznické péče a pojď hýčkat naše zákazníky v Rakousku s námi.