Aktuálně volné pozice

Kde chceš pracovat

Specialista/-tka zákaznické péče

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Na rozdíl od jiných firem to pro nás není jen prázdný slogan, ale DNA naší firmy. Baví tě komunikace s lidmi, řešíš problémy s nadhledem a rád/a pečuješ o druhé? Tak se přidej do našeho týmu zákaznické péče a pojď hýčkat naše zákazníky s námi.

Growth Marketing Specialist

Hledáme nového člena do našeho performance týmu. Někoho, kdo už nechce dělat "jen PPC a klikat", ale hledá přesah a nové výzvy skrz obchod, produkt, BI nebo content.

Vše začalo před 10 lety u zakladatelů bratří Kasů (kdo by neznal Kasa.cz). Dnes je Pilulka v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), provozuje přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč. Nejsme jen e-shop a naším cílem je být technologickým leaderem na poli evropské farmacie.

Head of Commercial*

Hledáme srdce našeho českého obchodu. Obchodníka tělem i duší,  energetického profesionála, leadera týmu a především skvělého kolegu/-yni. 

 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech na trhu dnes působíme v pěti zemích (CZ, SK, RO, HU a AT), máme přes 140 kamenných lékáren a ročně zpracujeme objednávky zákazníků za 3 miliardy korun.

 

Už dávno nejsme jen e-shop nebo lékárna. Jsme technologická firma s potenciálem být leaderem na poli evropské farmacie. 

Přidáš se?
 

 

Senior Accountant

Účetnictví je to oč tu běží! Hledáme nového/novou kolegu/kolegyni do našeho účetního oddělení, který už má v této oblasti předchozí zkušenosti a posílil/a by náš tým. Budeš to právě ty?

QA Engineer / Tester 💻

Testing bereme jako důležitou součástí vývoje produktu. Vývojáři a testeři jsou u nás parťáci, kteří společně pracují na tom, aby dodaná práce byla kvalitní a splňovala přání zákazníka. 

Content Specialist with Native Austrian German

Are you a creative, detail-oriented Native Austrian German speaker with a passion for producing top-quality content? Pilulka is seeking a talented Content Specialist who can help us create German content for Pilulka.at. We are looking for a person who has experience in creating content of any type, is eager to find new solutions and can handle the management of a small external team.

👨🏻‍💻Frontend developer

Hledáme frontend developera se zaměřením na Vue.js a Nuxt, který se bude podílet na vývoji primárně e-commerce projektů.

 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech působení na trhu dnes provozujeme přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč. Jsme v pěti evropských zemích (CZ, SK, RO, HU a nově i AT). Nejsme jenom eshop. Jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Naším cílem je být technologickým lídrem na poli evropské farmacie.

Customer Care Specialist AT

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě. Na rozdíl od jiných firem to pro nás není jen prázdný slogan, ale DNA naší firmy. Baví tě komunikace s lidmi, řešíš problémy s nadhledem a rád/a pečuješ o druhé? Máš němčinu na dobré úrovni? Tak se přidej do našeho týmu zákaznické péče a pojď hýčkat naše zákazníky v Rakousku s námi.

PHP Developer ⌨️

Back office, e-commerce projekty, mobilní aplikace, business intelligence nebo třeba vendor management system. Jak ti to zní? 

Jsme Pilulka. Po téměř deseti letech působení na trhu dnes provozujeme přes 150 kamenných lékáren a ročně našimi databázemi protečou nákupy za 3 miliardy Kč. Jsme v pěti evropských zemích (CZ, SK, RO, HU a nově i AT).

 

Nejsme jenom eshop. Jsme technologická firma, a tak přistupujeme i k celému IT. Naším cílem je být technologickým leaderem na poli evropské farmacie.